Wynajmu transportu pasazerskiego

Witam , dla Was pisze Krystyna  Proponuję dołączyć się do bazy ofert wynajmu autokarów. Gdzie będą umieszczone:

  1. zdjęcia Państwa autokarów, busów.
  2. opisane wyposażenie pojazdów
  3. wskazane waszej firmy kontakty ( nazwa firmy, adres, numer tel., maila, strona internetowa )

Właśnie w taki sposób, otrzymacie dodatkowo zamówienia na pojazdy z terenu całej Polski . Zapytanie otrzymacie automatycznie: przez portal, na mail( który będzie wskazany) lub najmujący skontaktuje się telefonem. To jest wielka szansa być więcej widzialnym w internecie , będziecie mieli więcej zamówienia. Warto reklamować firmę  ponieważ reklama jest bezpłatna przez cały 2019 ROK bez żadnych zobowiązań.

Należy tylko przysłać informację o pojazdach i kontakty. Jeżeli na to nie macie czasu , to mogę pobrać informację z waszej strony internetowej ( jeżeli mi się to uda ) i umieszczone na stronie. Czy rzeczywiście oferta ta zapewni dobrą widoczność oferty w internecie. Sprawdźmy więc wpisując zwrot autobusy warszawa na której pozycji znajdzie się Wasza strona. Czy będzie ona przed naszą ofertą wynajmu autokaru czy za naszą. Jeżeli za naszą to chyba my powinniśmy zaoferować Wam promocję wynajmu autokarów.

Krótko o nas :

– jest nowa strona internetowa, gdzie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat wynajmu transportu pasażerskiego w Polsce.
– wszyscy odwiedzając naszą stronę i szukając informację na temat wynajmu pojazdu osobowego, będzie mógł zwrócić się bezpośrednio do firm transportowych. (Do Was). Pracowniki naszej internetowej strony nie dążą być za pośredników
– umieścić jak najwięcej samochodów osobowych wynajmowanych w Polsce, a tym samym rozszerzyć wyszukiwanie, aby każdy pragnący usług wynajmu transportu, mogliby znaleźć wszystkie firmy w jednym miejscu – na www.transrent.pl stronie.

To jest wielka szansa, którą nie można pominąć.Dlatego zwracamy się do Was. Oczekujemy na współpracę. Wasze pojazdy na stronie www.transrent.pl.

Z powyższej oferty nie skorzystaliśmy. Wyszukiwarka ta widoczna jest tylko w zakresie małej kampanii adwords. Brak jej widoczności w wynikach organicznych.