Wynajmu transportu pasazerskiego

Witam , dla Was pisze Krystyna  Proponuję dołączyć się do bazy ofert wynajmu autokarów. Gdzie będą umieszczone:

  1. zdjęcia Państwa autokarów, busów.
  2. opisane wyposażenie pojazdów
  3. wskazane waszej firmy kontakty ( nazwa firmy, adres, numer tel., maila, strona internetowa )

Właśnie w taki sposób, otrzymacie dodatkowo zamówienia na pojazdy z terenu całej Polski . Zapytanie otrzymacie automatycznie: przez portal, na mail( który będzie wskazany) lub najmujący skontaktuje się telefonem. To jest wielka szansa być więcej widzialnym w internecie , będziecie mieli więcej zamówienia. Warto reklamować firmę  ponieważ reklama jest bezpłatna przez cały 2019 ROK bez żadnych zobowiązań.

Należy tylko przysłać informację o pojazdach i kontakty. Jeżeli na to nie macie czasu , to mogę pobrać informację z waszej strony internetowej ( jeżeli mi się to uda ) i umieszczone na stronie. Czy rzeczywiście oferta ta zapewni dobrą widoczność oferty w internecie. Sprawdźmy więc wpisują zwrot wynajem wynajem autokarów warszawa http://www.wynajem-warszawa.info/ na której pozycji znajdzie się Wasza strona. Czy będzie ona przed naszą ofertą wynajmu autokaru czy za naszą. Jeżeli za naszą to chyba my powinniśmy zaoferować Wam promocję wynajmu autokarów.

Krótko o nas :

– jest nowa strona internetowa, gdzie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat wynajmu transportu pasażerskiego w Polsce.
– wszyscy odwiedzając naszą stronę i szukając informację na temat wynajmu pojazdu osobowego, będzie mógł zwrócić się bezpośrednio do firm transportowych. (Do Was). Pracowniki naszej internetowej strony nie dążą być za pośredników
– umieścić jak najwięcej samochodów osobowych wynajmowanych w Polsce, a tym samym rozszerzyć wyszukiwanie, aby każdy pragnący usług wynajmu transportu, mogliby znaleźć wszystkie firmy w jednym miejscu – na www.transrent.pl stronie.

To jest wielka szansa, którą nie można pominąć.Dlatego zwracamy się do Was. Oczekujemy na współpracę. Wasze pojazdy na stronie www.transrent.pl.

Z powyższej oferty nie skorzystaliśmy. Wyszukiwarka ta widoczna jest tylko w zakresie małej kampanii adwords. Brak jej widoczności w wynikach organicznych.